piątek, 22 czerwca 2018

Kolejowy teledysk "Bieszczadersów" wspierają VIP-y i zwykli ludzie. Premiera już dziś!

VIP-y i zwykli ludzie via portal zrzutka.pl przekazują datki finansowe (kto? i ile? kliknij w link) na realizację teledysku promującego połączenie kolejowe relacji Łupków - Jasło - Gdynia. Anonsowany tu pociąg jest  udanym owocem innowacyjnej kooperacji przewoźników PKP Intecity oraz SKPL "Cargo". Do Łupkowa z Gdyni po raz pierwszy przyjedzie już w sobotę 23 czerwca!
Na tę szczególną okazję swój muzyczny prezent szykują "Bieszczadersi" - rock'n'rollowa formacja mająca na koncie występy na festiwalach muzycznych w Mrągowie i Opolu, która po długim okresie przerwy powraca żywiołową kompozycją autorstwa Jerzego Zuby pt. "Z Łupkowa do Gdyni...".
Frontmen "Bieszczadersów" kojarzony powszechnie, jako niestrudzony propagator transportu kolejowego w Bieszczadach pytany o genezę anonsowanego tu projektu mówi krótko: - To
połączenie przyjemnego z pożytecznym.  Będąc osobą, której udało się zainteresować SKPL naszym regionem bardzo się cieszę, z kooperacji tej firmy z wiodącym, polskim przewoźnikiem kolejowym jakim jest PKP Intercity. Owoc tej współpracy w postaci pociągu, który już od 23 czerwca będzie jeździł na trasie Łupków - Gdynia cieszy się coraz większym zainteresowaniem pasażerów, ale wymaga skutecznej promocji. Jestem niezwykle rad, iż dokładając swoją skromną cegiełkę do tego dzieła będę mógł jednocześnie powrócić do swej wielkiej pasji i bawić się rock'n'rollem ze świetnymi muzykami.
Zaproszenie do muzycznego projektu z koleją w roli głównej przyjęli: Dariusz Witkiewicz - gitara, Tadeusz Żebracki - gitara basowa, Jacek Ryłko - perkusja, instrumenty perkusyjne oraz Artur Więcławek - instrumenty klawiszowe. Specjalnie da czytelników Ezapiski.pl mamy kilka "making off-ów" z planu filmowego. Premiera finalnej wersji teledysku już w najbliższą sobotę!

                                
                                
                                 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz